طرز تهیه کرپ گوشت پر شده با سس بولونز

‎طرز تهیه کرپ گوشت پر شده با سس بولونز ‎کرپ گوشت یکی از انواع غذاهای بین المللی خوشمزه است که با رسپی های مختلفی پخته می شود، پس مثل همیشه با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه این غذای خوشمزه را آموزش ببینید.

12 دقیقهمطالعه6 فوریه 2023
طرز تهیه ایچلی کوفته به روش ترکی

طرز تهیه ایچلی کوفته به روش ترکی ایچلی کوفته یکی از انواع غذاهای سنتی و خوشمزه کشور ترکیه است که با ترکیبات متنوعی پخته می شود، پس با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه این کوفته خوشمزه را آموزش ببینید.

12 دقیقهمطالعه29 ژانویه 2023
طرز تهیه حلیم بادمجون با عدس و گوشت

طرز تهیه حلیم بادمجون با عدس و گوشت حلیم بادمجان یکی از غذاهای سنتی و قدیمی ایرانی است که همانطور که از نامش مشخص است با بادمجان تهیه می شود. حلیم بادمجان دستور پخت های مختلفی دارد و در شهرهای مختلف کشورمان با مواد متفاوتی تهیه می شود ولی بیشتر در اصفهان، شیراز، کرمان تهیه […]

6 دقیقه مطالعه27 ژانویه 2023
طرز تهیه ران مرغ تنوری با سبزیجات و سس مخصوص

طرز تهیه ران مرغ تنوری با سبزیجات و سس مخصوص ران مرغ تنوری با سبزیجات از غذاهای بسیار خوشمزه بین المللی است که با دستورهای بسیار متنوعی درست می شود، پس با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه این غذای خوشمزه را آموزش ببینید.

8 دقیقهمطالعه26 ژانویه 2023
طرز تهیه تاگو مکزیکی مخصوص با گوشت

طرز تهیه تاگو مکزیکی مخصوص با گوشت تاکو از محبوب‌ترین غذاهای مکزیکی است غذاهای مکزیکی به خاطر طعم تند وخوشمزه، طرفداران زیادی در تمام دنیا دارند. سرآشپزهای دنیا هرکدام دستور مختلفی به تاکو اضافه کردند؛ به همین خاطر تاکو آنقدر تنوع پیداکرد که هرکس با هرسلیقه‌ای میتواند تاکوی محبوب خود را تهیه کند. هرچند طعم […]

6 دقیقه مطالعه18 ژانویه 2023
طرز تهیه بیف استروگانف روسی به روش رستورانی

طرز تهیه بیف استروگانف روسی به روش رستورانی بیف استروگانف یکی از انواع غذاهای بسیار معروف و خوشمزه کشور روسیه است که در سراسر جهان به عنوان یک غذای بین المللی شناخته می شود. این غذای خوشمزه را با مرغ هم درست می کنند که با نام چیکن استروگانف شناخته می شود ، پس مثل […]

6 دقیقه مطالعه17 ژانویه 2023
طرز تهیه فیله مرغ با طعم سیر و کره

طرز تهیه فیله مرغ با طعم سیر و کره فیله مرغ با طعم سیر از غذاهای فوری و بسیار خوشمزه بین المللی است که با دستورهای مختلفی درست می شود،پس امروز با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه خوراک خوشمزه را آموزش ببینید.

4 دقیقهمطالعه16 ژانویه 2023
طرز تهیه کاسرول مرغ با سس بشامل به روش ترکی

طرز تهیه کاسرول مرغ با سس بشامل به روش ترکی کاسرول مرغ یکی از غذاهای خوشمزه و محبوب است که به راحتی و با مواد اولیه در دسترس تهیه می شود ، این غذا و یا پیش غذای خوشمزه گزینه مناسبی برای پذیرایی مهمان ها در تولد و مجالس است. پس امروز با آشپزباشی همراه […]

8 دقیقه مطالعه11 ژانویه 2023
طرز تهیه مرغ با پوره سیب‌زمینی در فر

طرز تهیه مرغ با پوره سیب‌زمینی در فر مرغ با پوره سیب‌زمینی در فر یکی از غذاهای سالم و خوشمزه بین المللی است که با طعم های متنوعی درست می شود، امروز با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه این خوراک خوشمزه را آموزش ببینید.

10 دقیقهمطالعه2 ژانویه 2023
طرز تهیه پاتلیجان چوللاما ترکی بدون گوشت

طرز تهیه پاتلیجان چوللاما ترکی بدون گوشت پاتلیجان چوللاما که با نام خوراک بادمجان هم شناخته می شود یکی از غذاهای بسیار محبوب و پرطرفدار در کشور ترکیه است. امروز با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه این خوراک خوشمزه را آموزش ببینید.

6 دقیقه مطالعه2 ژانویه 2023
طرز تهیه کوفته مرغ با مغز سیب‌زمینی و هویج در فر

طرز تهیه کوفته مرغ با مغز سیب‌زمینی و هویج در فر کوفته مرغ با مغز سیب زمینی و هویج از غذاهای ساده و خوشمزه کشور ترکیه است که با دستورهای مختلفی درست می شود، پس با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه این کوفته مرغ خوشمزه را آموزش ببینید.

12 دقیقهمطالعه29 دسامبر 2022
طرز تهیه خوراک مرغ و قارچ رژیمی و خوشمزه

طرز تهیه خوراک مرغ و قارچ رژیمی و خوشمزه خوراک قارچ و مرغ از غذاهای فوری و بسیار خوشمزه بین المللی است که با دستورهای مختلفی درست می شود،پس امروز با آشپزباشی همراه باشید تا طرز تهیه خوراک خوشمزه را آموزش ببینید.

6 دقیقه مطالعه24 دسامبر 2022
1 2 3 4 5 6